evolutionagro.com.ua

Послуга ведення оперативного обліку

Для забезпечення ведення оперативного обліку та моніторингу не обов’язково створювати власний відповідний підрозділ, та нести додаткові витрати на його організацію, забезпечення та утримання.

Завдяки раніше отриманому багаторічному досвіду з автоматизації виробничих та облікових процесів у різних компаніях, ми готові запропонувати ведення оперативного обліку та моніторингу технологічних операцій кожному замовнику, як окрему послугу.

Для цього ми створили власний Центр оперативного обліку та моніторингу, фахівці якого, за допомогою нашого комплексу AGRUM: Облік робіт та послуг, забезпечують безперервний обліковий та моніторинговий процес технологічних операцій наших клієнтів.

З метою ефективної взаємодії в процесі впровадження комплексу та забезпеченні облікового процесу, за замовником обов’язково закріплюється персональний менеджер.

Кожен персональний менеджер, в процесі впровадження, вивчає існуючу бізнес-модель свого майбутнього клієнта, та адаптує до її вимог програмний комплекс.

Наші персональні менеджери, володіють знаннями про наявні на ринку інструменти автоматизації контролю, обліку та ідентифікації, мають розуміння про точне землеробство, що дає їм можливість стати також персональними радниками кожного замовника з цих питань.

Таким чином, кожен клієнт, що обирає нашу послугу ведення оперативного обліку, отримує не тільки інструмент у вигляді комплексу AGRUM: Облік робіт та послуг, а й майстра, у вигляді підготовленого підрозділу досвідчених фахівців, які забезпечать належну якість процесу.