evolutionagro.com.ua

Про НАС

EvolutionAGRO – вітчизняна компанія, створена ІТ-спеціалістами з великим досвідом автоматизації виробничих процесів та розробки спеціалізованого програмного забезпечення для компаній – агровиробників.

Наша команда займається розробкою програмного забезпечення з 2013 року. Створені нами продукти впроваджувались у різних компаніях, а також пройшли випробування масштабами агрохолдингу Корпорація “Сварог Вест Груп”.

Програмно-технічний комплекс AGRUM: Облік робіт та послуг – основний продукт нашої компанії, який увібрав у себе всі наші найкращі ідеї та багаторічні напрацювання з оперативного обліку та моніторингу виробничих процесів.

Окремі модулі, що інтегровано до комплексу AGRUM: Облік робіт та послуг, дають можливість агровиробнику  здійснювати онлайн-моніторинг та оперативний облік власних виробничих процесів, управляти наявним земельним банком,  контролювати витрати матеріальних ресурсів та аналізувати стан здоров’я посівів.

Використовуючи наш продукт, Ви отримаєте можливість контролювати виробничі процеси незалежно від місця Вашого  перебування.

Про всі можливості нашого продукту, Ви можете дізнатись більше у розділі “Про систему” або замовивши безкоштовну презентації яку наші фахівці проведуть у зручний для Вас спосіб та час.