evolutionagro.com.ua

Впровадження та інтеграція

Про впровадження

AGRUM: Облік робіт та послуг, може експлуатуватись, як автономно так і інтегровано у систему регламентного обліку замовника. Але етапу будь-якої експлуатації комплексу, передує етап його впровадження, тому почнемо з впровадження.

Кожен наш клієнт є автором власної бізнес-моделі, яка задовольняє його вимогам забезпечення ефективного господарювання, тому наше завдання, досконало вивчити цю модель та максимально точно відтворити її у нашому комплексі.

В процесі вивчення моделі, ми акумулюємо та впорядковуємо багато різноманітної інформації про її “учасників”, яка в подальшому наповнює основні довідники облікового комплексу. Підхід до збору та аналізу настільки детальний, що часом опрацьована нами інформація стає єталоном, а довідники що її зберігають – основними в компанії, зручність доступу до яких, часто стає у нагоді самому клієнту. 

До таких ми відносимо:

  • Транспортні засоби – марки, моделі, державні та заводські ідентифікатори, об’єми баків та вид пального, фото документів
  • Агрегати/Причепи – марки, моделі, державні та заводські ідентифікатори, об’єми баків та вид пального, фото документів
  • Поля – номери, щорічні контури, кадастрова складова 
  • Технологічні операції – періоди виконання, можливі поєднання техніки та агрегатів, норми, розцінки
  • Виробничий персонал;
  • ТМЦ  тощо

Особлива увага приділяється наявності контролюючого та облікового устаткування, встановленого на виробничий парк (GPS-трекери. ДРП тощо). Чим повніше покриття парку устаткуванням, тим краще контроль. Різноманітність устаткування, для комплексу проблемою не являється.

Одночасно із вивченням та діджиталізацією наявної бізнес-моделі, налаштовується і контакт з персоналом, задіяним у ньому та ознайомлення з індивідуальною зоною відповідальності кожно. 

В процесі впровадження замовник та виконавець відпрацьовують модель взаємодії один із одним для забезпечення якісного облікового процесу.

Лише після проходження етапу впровадження, сторони дають старт обліковому процесу і тільки так можливо досягти максимальної його якості.

Про інтеграцію

З нашої практики, кожне впровадження поступово приходить до необхідності створення міжсистемної інтеграції, з метою автоматизації передачі зібраних оперативних даних до системи регламентного обліку.

Для інтеграції із подібними системами, в AGRUM: Облік робіт та послуг, вбудовано інтерфейс обміну даними – АРІ.  

Як правило, такі інтеграції вимагають підготовки системи-отримувача, але завдяки тому, що такими отримувачами інформації в основному є різноманітні продукти 1С, інтеграція не є чимось надзвичайно-складним.